Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Lover (1992) me Titra Shqip

The Lover (1992) me Titra Shqip

Ajo i dha pafajësinë e saj, pasionin e saj, trupin e saj. E vetmja gjë që nuk mund të jepte ishte dashuria e saj.Feb. 22, 1992France115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë pesëmbëdhjetë vjeçare me origjinë franceze në Indokinë në vitet 1920 takon një kinez shumë të pasur dhe të bukur që është dy herë më i madh se mosha e saj, dhe bëhet e dashura i tij. Ai e do vërtet atë, ndërsa ajo thjesht duket e tërhequr nga ana seksuale e marrëdhënies. Kur, me urdhër të familjes, burri duhet të martohet me një grua tjetër dhe vajza të kthehet në Francë, ajo do të zbulojë dhimbjet e dashurisë.

The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal L'Amant
Vlerësimi IMDb 6.9 19,763 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 374 vota

Regjizori

Aktorët

Jane March isThe Young Girl
The Young Girl
Tony Leung Ka-fai isThe Chinaman
The Chinaman
Arnaud Giovaninetti isThe Elder Brother
The Elder Brother
Melvil Poupaud isThe Younger Brother
The Younger Brother
Lisa Faulkner isHelene Lagonelle
Helene Lagonelle
Xiem Mang isThe Chinaman's Father
The Chinaman's Father
Philippe Le Dem isThe French Teacher
The French Teacher
Ann Schaufuss isAnne-Marie Stretter
Anne-Marie Stretter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005
Savage 2019
After the Wedding 2006
Centigrade 2020
Romance on the Menu (2021)
Raya and the Last Dragon 2021