Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip

The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip

Syri i armikut po lëviz.Dec. 01, 2003New Zealand201 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa Frodo dhe Sam, të shoqëruar nga Gollum, vazhdojnë udhëtimin e tyre në malin Doom për të shkatërruar Unazën, pjesa tjetër e kompanisë nxiton për të shpëtuar Rohan dhe Gondor, të angazhuar në betejën e madhe të Fushave Pellenor. Pikërisht këtu, në Minas Tirith, Sauron ka vendosur të nisë sulmin përfundimtar për pushtimin e Tokës së Mesme …

The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Lord of the Rings: The Return of the King
Vlerësimi IMDb 8.9 1,708,826 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 18,307 vota

Regjizori

Peter Jackson
Regjizori

Aktorët

Elijah Wood isFrodo Baggins
Frodo Baggins
John Rhys-Davies isGimli / Treebeard (voice)
Gimli / Treebeard (voice)
Bernard Hill isThéoden
Théoden
Christopher Lee isSaruman (Extended Edition)
Saruman (Extended Edition)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995
The Protégé (2021) me Titra Shqip
Avatar (2009)
The Vault 2021
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip