Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip

The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip

Asnjëherë mos e hiqni maskën.Jul. 03, 2013United States149 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tonto (Johnny Depp), një amerikan vendas me një shpirt luftarak, rrëfen historitë e pazbuluara kurrë që e shndërruan John Reid (Armie Hammer) nga një njeri i ligjit në Kalorës të Vetmuar, një legjendë e drejtësisë. Në një tren në lëvizje, para një auditori entuziast, Tonto përsërit hap pas hapi aventurën epike që i lejoi atij dhe Reidit, si heronj të pamundur, të takoheshin dhe të njiheshin, duke punuar dhe luftuar së bashku kundër lakmisë dhe korrupsionit.

The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Lone Ranger
Vlerësimi IMDb 6.4 226,211 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 4,824 vota

Regjizori

Aktorët

Armie Hammer isJohn Reid / The Lone Ranger
John Reid / The Lone Ranger
William Fichtner isButch Cavendish
Butch Cavendish
Helena Bonham Carter isRed Harrington
Red Harrington
Tom Wilkinson isLatham Cole
Latham Cole
Ruth Wilson isRebecca Reid
Rebecca Reid
Barry Pepper isCaptain Jay Fuller
Captain Jay Fuller
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

30 Days Max (2020) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
She was the Deputy’s Wife 2021
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008
Sniper: Reloaded 2011
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip