Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Letter Room (2020) me Titra Shqip

The Letter Room (2020) me Titra Shqip

Jun. 16, 2020United Kingdom33 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Richard, një oficer burgu i vetmuar dhe me qëllim të mirë, vihet përgjegjës për leximin dhe censurimin e letrave të marra nga të burgosurit.

The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
The Letter Room (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Letter Room
Vlerësimi IMDb 6.8 2,219 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 34 vota

Regjizori

Elvira Lind
Regjizori

Aktorët

Michael Hernandez isPrison Guard
Prison Guard
Eileen Galindo isPrison Warden
Prison Warden
Larry Smith isHappy Birthday Singer
Happy Birthday Singer
Guillermo Estrada isTV Personality
TV Personality
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Little Big Top (2006) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
Gringo (2018) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)