Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Legend of Hei (2019)

The Legend of Hei (2019)

Protector of SpiritsAug. 27, 2019China102 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Goblins të ndryshëm jetojnë të lumtur së bashku me njerëzit në Tokë. Hei, një demon mace, është i detyruar të endet pasi shtëpia e tij pyjore është shkatërruar. Me goblinë të lezetshme dhe një mjeshtër pak më serioz njerëzor që shfaqen njëri pas tjetrit, Hei do ta gjejë veten në qendër të një dileme rreth natyrës dhe rolit të tij.

The Legend of Hei (2019)
The Legend of Hei (2019)
The Legend of Hei (2019)
The Legend of Hei (2019)
The Legend of Hei (2019)
The Legend of Hei (2019)
Titulli origjinal 罗小黑战记
Vlerësimi IMDb 7.1 928 vota
Vlerësimi TMDb 8.7 58 vota

Regjizori

MTJJ
Regjizori

Aktorët

Shan Xin isLuo Xiao Hei
Luo Xiao Hei
Zhen Wang isWu Xian
Wu Xian
Kana Hanazawa isLuo Xiao Hei (Japanese Version)
Luo Xiao Hei (Japanese Version)
Makoto Miyano isMugen (Japanese Version)
Mugen (Japanese Version)
Takahiro Sakurai isHussey (Japanese Version)
Hussey (Japanese Version)
Soma Saito isShufai (Japanese Version)
Shufai (Japanese Version)
Sadao Matsuoka isRoju (Japanese Version)
Roju (Japanese Version)
Tomokazu Sugita isTenfu (Japanese Version)
Tenfu (Japanese Version)
Aio Toyosaki isShui (Japanese Version)
Shui (Japanese Version)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Retreat, No Surrender (1986) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Bloodsport III 1996
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
The Meg (2018) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip