Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip

The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip

Mashtrimi i vdekjes është vetëm fillimiOct. 24, 2008United States99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ben Garvey, një burrë me një të kaluar të errët dhe të stuhishme, synon të rehabilitohet plotësisht. Tani ai udhëheq një ekzistencë paqësore me gruan e tij Lisa dhe vajzën Katie, duke punuar me ndershmëri në fabrikë. Por prirja e tij e vjetër shfaqet përsëri në mënyrë të rrezikshme kur, pas shkarkimit të tij të papritur, ai përpiqet të bëjë një grabitje me vëllanë e tij Rick, dhe me një bandit tjetër të quajtur Phels. Gjatë vjedhjes, diçka shkon keq dhe dy bashkëpunëtorët vdesin së bashku me një roje sigurie. Ben arrestohet dhe dënohet me dënim me vdekje por, pasi i është nënshtruar injeksionit vdekjeprurës, zgjohet në një qendër psikiatrike për të zbuluar me habi të madhe se është i punësuar si kujdestar i klinikës.

The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Lazarus Project
Vlerësimi IMDb 6.1 17,275 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 259 vota

Regjizori

Aktorët

Paul Walker isBen Garvey
Ben Garvey
Piper Perabo isLisa Garvey
Lisa Garvey
Linda Cardellini isJulie Ingram
Julie Ingram
Shawn Hatosy isRicky Garvey
Ricky Garvey
Bob Gunton isFather Ezra
Father Ezra
Brooklynn Proulx isKatie Garvey
Katie Garvey
Tony Curran isWilliam Reeds
William Reeds
Ross McMillan isDr. James
Dr. James
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Red Dot 2021
Riding With Sugar (2020)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Tentacles (2021) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
Wildcat 2021
Those Who Wish Me Dead (2021)
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)