Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 215 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip

The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip

Babai i të gjithë agjentëve sekretë.Jul. 30, 2021France110 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-agjent misterioz i shërbimit sekret duhet të kthehet urgjentisht në Francë kur djali i tij i humbur prej kohësh akuzohet padrejtësisht për trafik armësh dhe droge nga qeveria, pas një operacioni antimafia dhe gabimit të një burokrati të përpiktë.

The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le Dernier Mercenaire
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota
Vlerësimi TMDb 6.9 58 vota

Regjizori

David Charhon
Regjizori

Aktorët

Jean-Claude Van Damme isRichard Brumére
Richard Brumére
Alban Ivanov isAlexandre Lazare
Alexandre Lazare
Samir Decazza isArchibald Al Mahmoud
Archibald Al Mahmoud
Eric Judor isPaul Lesueur
Paul Lesueur
Patrick Timsit isCommandant Jouard
Commandant Jouard
Miou-Miou isMarguerite
Marguerite
Djimo isMomo
Momo
Nassim Lyes isSimyon Novak
Simyon Novak
Valérie Kaprisky isMinistre Sivardière
Ministre Sivardière
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Happiest Season 2020
We Can Be Heroes (2020)
The Mule (2014) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Narco Sub 2021