Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 148 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Last King of Scotland 2006

The Last King of Scotland 2006

Charming. Magnetic. Murderous.Jan. 12, 2006United Kingdom123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nicholas, një mjek i ri Skocez, shkon në Ugandë me një mision humanitar dhe bie në kontakt me Gjeneralin Idi Amin, kohët e fundit President i vendit. Nicholas bëhet mjek personal dhe këshilltar kryesor i diktatorit.

The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
The Last King of Scotland 2006
Titulli origjinal The Last King of Scotland
Vlerësimi IMDb 7.7 177,948 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 1,476 vota

Regjizori

Aktorët

James McAvoy isDr. Nicholas Garrigan
Dr. Nicholas Garrigan
Simon McBurney isBritish Diplomat
British Diplomat
Gillian Anderson isSarah Merrit
Sarah Merrit
David Oyelowo isDr. Thomas Junju
Dr. Thomas Junju
Adam Kotz isDr. David Merrit
Dr. David Merrit
Barbara Rafferty isMrs. Garrigan
Mrs. Garrigan
David Ashton isDr. Garrigan - Senior
Dr. Garrigan - Senior
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer: Vengeance 2016
Land (2021) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Pig (2021) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Arrival (2016) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Lolita (1997) me Titra Shqip
Godzilla 2014