Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip

The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip

Ardhja e dytë.Feb. 28, 2013France88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një pyll, adoleshentja Nell Sweetzer (Ashley Bell) arriti të shpëtonte nga një kult satanik gjatë të cilit ajo lindi një fëmijë demoniak. E hutuar dhe e tmerruar, ajo dërgohet në spital por nuk kujton asgjë nga ajo që i ndodhi përveç se e gjithë familja e saj ka vdekur. E zhvendosur në Devreaux, një strehë e New Orleans për vajza beqare, ajo përpiqet të rivendosë përsëri pjesët e jetës së saj me ndihmën e psikoterapistit Frank Merle (Muse Watson). Ajo gjithashtu fillon të takohet me një djalë të quajtur Chris (Spencer Treat Clark) dhe të punojë në një hotel lokal kur diçka brenda saj shkon përsëri keq. Demoni i cili tashmë e kishte pushtuar atë nuk ka ndërmend ta lëshojë dhe e dëshiron atë për vete, në një mënyrë krejtësisht të ndryshme nga më parë.

The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Exorcism Part II
Vlerësimi IMDb 4 15,850 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 408 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Archenemy 2020
The Marksman 2021
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip