Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 231 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip

The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip

Fundi i një epoke. Fillimi i gjithçkaje tjetër.Aug. 11, 2021United Kingdom112 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Është verë para fillimit të kolegjit dhe Elle përballet me vendimin më të vështirë të jetës së saj: të lëvizë në të gjithë vendin me djalin e saj të ëndërrave Noah ose të mbajë premtimin e saj të përjetshëm për të shkuar në kolegj. Me shokun e saj më të mirë Lee. Cila zemër do të thyhet?

The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Kissing Booth 3
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota
Vlerësimi TMDb 8.2 295 vota

Regjizori

Aktorët

Joey King isElle Evans
Elle Evans
Jacob Elordi isNoah Flynn
Noah Flynn
Joel Courtney isLee Flynn
Lee Flynn
Molly Ringwald isMrs. Flynn
Mrs. Flynn
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Way We Are 2020
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Barbershop 2002
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip