Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip

The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip

Rregullat mund të thyhen ... por edhe zemrat.Jul. 24, 2020United Kingdom132 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Elle Evans sapo ka përjetuar verën më romantike të jetës së saj me të dashurin e saj, Noah Flynn. Tani, megjithatë, Noah do të shkojë për të studiuar në Harvard, ndërsa Elle do të duhet të përballet me vitin e fundit të shkollës së mesme. Vajza do të duhet të lundrojë midis një marrëdhënieje në distancë, përgatitjeve për t’u pranuar në universitetin e ëndrrave të saj me mikun e saj më të mirë Lee dhe ndërlikimet e një miqësie të thellë me një mik të ri, tërheqës dhe karizmatik, të quajtur Marco. Kur Noe fillon të harmonizohet me një vajzë kolegji në dukje të përsosur, Elle do të duhet të vlerësojë sa i beson atij dhe të vendosë se cilit djalë i përket zemra e saj.

The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Kissing Booth 2
Vlerësimi IMDb 5.8 24,094 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 4,154 vota

Regjizori

Aktorët

Joey King isElle Evans
Elle Evans
Jacob Elordi isNoah Flynn
Noah Flynn
Joel Courtney isLee Flynn
Lee Flynn
Molly Ringwald isMrs. Flynn
Mrs. Flynn
Carson White isBrad Evans
Brad Evans
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Diary of a Mad Black Woman 2005
The Get Together (2020) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
The Nest 2020
Happy (2015) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
Vampires vs. the Bronx 2020
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip