Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip

The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip

Sep. 23, 2018United States96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lisa Spinelli është një mësuese e Staten Island e cila është jashtëzakonisht e përkushtuar ndaj studentëve të saj. Kur zbulon se një nxënës pesëvjeçar është një mrekulli e vërtetë, ajo fillon të shfaqë një interes spazmatik për të, duke rrezikuar të humbasë familjen e saj dhe lirinë për të kultivuar talentin e fëmijës.

The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Kindergarten Teacher
Vlerësimi IMDb 6.7 14,056 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 230 vota

Regjizori

Aktorët

Maggie Gyllenhaal isLisa Spinelli
Lisa Spinelli
Parker Sevak isJimmy Roy
Jimmy Roy
Michael Chernus isGrant Spinelli
Grant Spinelli
Ajay Naidu isNikhil Roy
Nikhil Roy
Daisy Tahan isLainie Spinelli
Lainie Spinelli
Sam Jules isJosh Spinelli
Josh Spinelli
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Object (2003) me Titra Shqip
Joker (2019)
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
Monsters and Men (2018) me Titra Shqip
Pagglait 2021
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Red Dot 2021
Entrapment 1999
Logan 2017
No Man of God (2021) me Titra Shqip
Foxfire 1996