Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Kid Detective 2020

The Kid Detective 2020

No longer a kid. Not much of a detective.Oct. 16, 2020Canada99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur ishte 12 vjeç, Abe ishte i njohur në qytetin e tij të vogël për të qenë një detektiv i zgjuar që lulëzonte. Njëzet vjet më vonë, kalon pothuajse pa u vërejtur, megjithëse vazhdon të zgjidhë raste të rëndomta midis dehjeve dhe periudhave të vetë-keqardhjes. Rasti i parë i madh si i rritur vjen nga 16-vjeçarja Caroline, një ish-kliente të cilës i është vrarë i dashuri. Së bashku, Abe dhe Caroline do të fillojnë një hetim në sfondin e një komuniteti ku askush nuk duket se i merr seriozisht.

The Kid Detective 2020
The Kid Detective 2020
The Kid Detective 2020
The Kid Detective 2020
Titulli origjinal The Kid Detective
Vlerësimi IMDb 7 8,196 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 88 vota

Regjizori

Evan Morgan
Regjizori

Aktorët

Adam Brody isAbe Applebaum
Abe Applebaum
Peter MacNeill isPrincipal Erwin
Principal Erwin
Maurice Dean Wint isConstable Cleary
Constable Cleary
Wendy Crewson isMrs. Applebaum
Mrs. Applebaum
Jonathan Whittaker isMr. Applebaum
Mr. Applebaum
Tzi Ma isMr. Chang
Mr. Chang
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Monday (2021)
Pagglait 2021
Barbershop: The Next Cut 2016
Villain (2020)
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Don’t Tell a Soul (2020)
Those Who Wish Me Dead (2021)
Palmer (2021)
Madame Claude 2021
Winter Passing 2006