Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Kid (1921) me Titra Shqip

The Kid (1921) me Titra Shqip

6 rrotullime nga gëzimi.Jan. 21, 1921United States68 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua dëshiron të bëhet një aktore e shkëlqyer dhe braktis fëmijën e saj të porsalindur, në mënyrë që ai të mos të pengojë. Vagabondi Charlot e merr dhe e rrit. Disa vjet më vonë, burri është si një baba për të voglin, por ka nga ata që duan t’i ndajnë.

The Kid (1921) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Kid
Vlerësimi IMDb 8.3 116,938 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 1,374 vota

Regjizori

Aktorët

Albert Austin isMan in Shelter (uncredited)
Man in Shelter (uncredited)
Charles Reisner isBully (uncredited)
Bully (uncredited)
Lita Grey isFlirtatious Angel (uncredited)
Flirtatious Angel (uncredited)
Beulah Bains isBride (uncredited)
Bride (uncredited)
Nellie Bly Baker isSlum Nurse (uncredited)
Slum Nurse (uncredited)
Henry Bergman isProfessor Guido / Night Shelter Keeper (uncredited)
Professor Guido / Night Shelter Keeper (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Whisker Away 2020
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
AK vs AK 2020
After the Wedding 2006 me Titra Shqip
Falling for Figaro (2021) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
Pay Day (1922) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip