Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Jacket (2005) me Titra Shqip

The Jacket (2005) me Titra Shqip

Terrori ka një emër të ri.Mar. 04, 2005Germany103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Jack Stark, një veteran i Luftës së parë të Gjirit dhe që vuan nga amnezia, akuzohet për një vrasje që ai nuk e bëri dhe u mbyll në një azil. Këtu ai i nënshtrohet një trajtimi të ri për mendjen e tij, gjë që e bën atë të haluçinojë dhe e kaluara dhe e ardhmja e tij shfaqen fuqishëm. Vetëm dashuria për Jackie-n e bukur e ndihmon të mbijetojë, por …

The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Jacket
Vlerësimi IMDb 7.1 109,611 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 1,047 vota

Regjizori

John Maybury
Regjizori

Aktorët

Adrien Brody isJack Starks
Jack Starks
Keira Knightley isJackie Price
Jackie Price
Kris Kristofferson isDr. Thomas Becker
Dr. Thomas Becker
Jennifer Jason Leigh isDr. Beth Lorenson
Dr. Beth Lorenson
Kelly Lynch isJean Price
Jean Price
Brad Renfro isThe Stranger
The Stranger
Daniel Craig isRudy Mackenzie
Rudy Mackenzie
Angel Coulby isIntern #2
Intern #2
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Out of Death (2021) me Titra Shqip
Terminator Salvation 2009
Breaking News in Yuba County 2021
The Sixth Sense 1999
Redemption Day 2021
The Girl from the Naked Eye (2012)
American Eid (2021) me Titra Shqip
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip