Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip

The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip

Jan. 04, 2018Italy90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vështirë të kthehesh në jetën normale pasi zbulon se je “i veçantë”. Michele Silenzi është gjashtëmbëdhjetë vjeç dhe, si shumë djem të moshës së tij, jeton një adoleshencë që nuk është aspak e qetë: vajza e ëndrrave të tij do dikë tjetër dhe marrëdhënia me të rriturit po bëhet gjithnjë e më e vështirë. Michele e gjen veten gjithnjë e më shumë vetëm, të pakënaqur dhe madje pak të zemëruar me botën. E gjithë kjo derisa një vajzë misterioze e quajtur Natasha dhe nëna e saj e natyrshme, Yelena, hynë në jetën e tij, dy gra që e mërzitën plotësisht ekzistencën e tij, duke e thirrur atë në një aventurë të re nga e cila nuk mund të shpëtojë.

The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Il ragazzo invisibile - Seconda generazione
Vlerësimi IMDb 5.1 716 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 245 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Born of Hope (2009) me Titra Shqip
The Map of Tiny Perfect Things 2021
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
The Croods: A New Age 2020
The Wolverine 2013
My Name Is Bruce 2007
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017