Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip

The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip

Dec. 18, 2014France100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Michele (Ludovico Girardello) është një djalë trembëdhjetë vjeçar si shumë të tjerë. Jeta e Michele vazhdon në rutinën më absolute: ai jeton në një qytet bregdetar të qetë me nënën e tij Giovanna (Valeria Golino) dhe gjithçka që dëshiron është që të vihet re nga Stella (Noa Zatta), shoqja e klasës që duket se nuk e sheh atë. Sidoqoftë, një ditë, Michele zbulon se ai ka dhuratën e padukshmërisë, duke filluar të jetë protagonisti i aventurave më të pabesueshme.

The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Il ragazzo invisibile
Vlerësimi IMDb 6.2 3,539 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 841 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shrek (2001) me Dublim Shqip
Jumanji: Level One 2021
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Daredevil (2003) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
The Water Horse 2007 me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip