Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 997 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3ninjastream.to
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip

The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip

Dec. 01, 2019Spain108 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Maddie e cila largohet nga qyteti i saj i lindjes nga Shtetet e Bashkuara për rrugët sensuale të Barcelonës për të shfrytëzuar mundësinë për të bërë një stazh për kineastin erotik Erika Lust. Në fillim, ajo është e mbingarkuar nga jeta e saj e re dhe puna e saj e re, përvojat e reja dhe njerëzit me të cilët po përballet.

Por së shpejti, e nxitur nga shoku i saj i dhomës ëndërrues Michael dhe miqtë e saj të rinj, vajza e ndrojtur Alla-Amerikane përjeton një zgjim seksual që nuk mund ta kishte imagjinuar kurrë në ëndrrat e saj më të egra.

Ndërkohë, motra e saj Paiser është e shqetësuar për zhdukjen e saj dhe merr përsipër që ta gjejë. A do të ketë sukses Paisley apo do të joshet në nxehtësinë e një vere evropiane?

Kjo është një përrallë e zgjimeve seksuale, dëshirës erotike, kuriozitetit dhe kënaqësisë; kjo është një verë epshi.

The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Intern - A Summer of Lust
Vlerësimi IMDb 4.2 87 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pearl Harbor 2001
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip