Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Immigrant (1917) me Titra Shqip

The Immigrant (1917) me Titra Shqip

Tramp arrin në New York.Jun. 17, 1917United States24 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në anijen që e çon në Botën e Re së bashku me qindra emigrantë të tjerë, burri i vogël me mustaqe dhe një kapele harku takon një vajzë dhe menjëherë dashurohet me të. Nëna e saj, e moshuar dhe e sëmurë, udhëton me gruan e re. Pasi të zbarkojnë, të dy humbin shikimin e njëri-tjetrit dhe vetëm pas disa aventurave, burri i vogël e gjen përsëri vajzën. Së bashku ata do të provojnë fatin e tyre në një kompani teatrale.

The Immigrant (1917) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Immigrant
Vlerësimi IMDb 7.6 7,755 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 178 vota

Regjizori

Aktorët

Eric Campbell isThe Head Waiter
The Head Waiter
Albert Austin isA Diner / Immigrant
A Diner / Immigrant
Henry Bergman isThe Artist
The Artist
Tom Wilson isGambler (uncredited)
Gambler (uncredited)
Tom Harrington isMarriage Registrar (uncredited)
Marriage Registrar (uncredited)
John Rand isMistreated Diner (uncredited)
Mistreated Diner (uncredited)
Kitty Bradbury isMother (uncredited)
Mother (uncredited)
Janet Sully isPassenger (uncredited)
Passenger (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Another Round 2020 me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap (2021) me Titra Shqip
Teen Titans Go! See Space Jam (2021) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Hillbilly Elegy 2020
Mainstream (2020)
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip