Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 435 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Ice Road (2021) me Titra Shqip

The Ice Road (2021) me Titra Shqip

Ky mision është në akull të hollë.Jun. 25, 2021United States108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas shembjes së një miniere diamanti të izoluar në rajonet veriore të Kanadasë, një shofer drejton një mision shpëtimi gati të pamundur përtej një oqeani të ngrirë për të shpëtuar jetën e minatorëve të bllokuar. Kështu ai do ta gjejë veten në qendër të një gare me kohën për shkak të shkrirjes së ujërave dhe një kërcënimi që nuk shihet kurrë të vijë.

The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Ice Road
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota

Regjizori

Aktorët

Holt McCallany isRené Lampard
René Lampard
Matt McCoy isGeorge Sickle
George Sickle
Matt Salinger isCEO Thomason
CEO Thomason
BJ Verot isWashington
Washington
Chad Bruce isShift Supervisor Mankins
Shift Supervisor Mankins
Jake Kennerd isJefferson
Jefferson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)
Stowaway 2021
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Ferry (2021)
The Yin Yang Master 2021
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Happily 2021
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip