Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Hunted (2003) me Titra Shqip

The Hunted (2003) me Titra Shqip

Disa burra nuk duhet të gjenden.Mar. 11, 2003USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Oregon: Aaron Hallam, ish anëtar i Forcave Speciale, ka rënë në një obsesion vrasës. Duke u strehuar në pyll, ai zgjedh gjuetarët si viktima të tij, duke i vrarë ata mundësisht me armë të bardha. Për ta gjetur atë, FBI i drejtohet të vetmit që mund ta ndalonte: L.T. Bonham, ish -trajneri i tij. Fillimisht L.T.  refuzon detyrën, por kur kupton se mund të jetë një nga ish -studentët e tij, ai ndihet i detyruar të pranojë dhe vendos të përballet hapur me Aaronin …

The Hunted (2003) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hunted
Vlerësimi IMDb 6.1 45,641 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 506 vota

Regjizori

Aktorët

Tommy Lee Jones isL.T. Bonham
L.T. Bonham
Benicio del Toro isAaron Hallam
Aaron Hallam
Connie Nielsen isAbby Durrell
Abby Durrell
Leslie Stefanson isIrene Kravitz
Irene Kravitz
John Finn isTed Chenoweth
Ted Chenoweth
Mark Pellegrino isDale Hewitt
Dale Hewitt
Ron Canada isHarry Van Zandt
Harry Van Zandt
José Zúñiga isBobby Moret
Bobby Moret
Jenna Boyd isLoretta Kravitz
Loretta Kravitz
Rex Linn isPowell
Powell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Narco Sub 2021
Jathi Ratnalu 2021
Forensic (2020)
Monster Hunter 2020 me titra shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
To: Gerard 2020
Syriana 2005
Frailty (2001) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip