Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
The Hooligan Factory (2014) me Titra Shqip

The Hooligan Factory (2014) me Titra Shqip

Këta djem do t'ju lënë në qepje!Jun. 13, 2014United Kingdom90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Deni dëshiron diçka më shumë. I përjashtuar nga shkolla dhe duke jetuar në banesën e gjyshërve të tij, ai dëshiron të jetojë sipas imazhit të babait të tij të larguar, Danny Senior.

The Hooligan Factory (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hooligan Factory
Vlerësimi IMDb 4.9 2,169 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 19 vota

Regjizori

Nick Nevern
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
Pixie 2020
Dorm Daze 2 2006
Barbershop 2002
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip