Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip

The Hollow Point (2016) me Titra Shqip

Burrat e mirë mund të bëjnë gjëra të këqija.Dec. 16, 2016United States94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet kufitar, ku sundon karteli meksikan i drogës, sherifi i ri duhet të punojë me ligjvënësin në pension që ai zëvendësoi për të hetuar origjinën e trafikut të drogës dhe brutalizimin pasues të banorëve vendas.

The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hollow Point
Vlerësimi IMDb 5.4 5,416 vota
Vlerësimi TMDb 6 114 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
American Skin (2019) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
CQ 2001
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
VHS 94 (2021) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip