Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Hole (2009) me Titra Shqip

The Hole (2009) me Titra Shqip

Nga se keni kaq frikë?Sep. 09, 2009USA92 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy vëllezër hasin në një vrimë të çuditshme në bodrumin e shtëpisë së tyre. Së bashku me një fqinj ata vendosin ta eksplorojnë, duke hyrë në gjarpërinj nëntokësorë që do të dëshmojnë se përmbajnë të gjithë frikën e tyre më të thellë dhe më të lashtë.

The Hole (2009) me Titra Shqip
The Hole (2009) me Titra Shqip
The Hole (2009) me Titra Shqip
The Hole (2009) me Titra Shqip
The Hole (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hole
Vlerësimi IMDb 5.7 22,975 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 569 vota

Regjizori

Joe Dante
Regjizori

Aktorët

Chris Massoglia isDane Thompson
Dane Thompson
Nathan Gamble isLucas Thompson
Lucas Thompson
Haley Bennett isJulie Campbell
Julie Campbell
Teri Polo isSusan Thompson
Susan Thompson
Bruce Dern isCreepy Carl
Creepy Carl
Quinn Lord isAnnie Smith
Annie Smith
John DeSantis isMonster Dad
Monster Dad
Douglas Chapman isNormal Dad
Normal Dad
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Send It! (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Golden Orb 2021
Mosley (2019) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip