Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip

Dëshmoni kapitullin përcaktues të sagës së Tokës së MesmeDec. 10, 2014New Zealand144 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi mposhti dragoin Smaug dhe rifitoi zotërimin e mbretërisë së tij, Thorin Oakenshield verbohet nga lakmia dhe frika e humbjes së asaj që rimori në zotërim. Duke mos mbajtur disa premtime të bëra gjatë rrugës, ai do të lëshojë zemërimin e kreditorëve të tij dhe do të hapë rrugën për një betejë të paparë në Tokën e Mesme.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Vlerësimi IMDb 7.4 494,358 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 11,321 vota

Regjizori

Peter Jackson
Regjizori

Aktorët

Martin Freeman isBilbo Baggins
Bilbo Baggins
Richard Armitage isThorin Oakenshield
Thorin Oakenshield
Lee Pace isThranduil
Thranduil
Benedict Cumberbatch isSmaug / Necromancer (voice)
Smaug / Necromancer (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Ghost Shooter 2016
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
The Vault 2021
Grimm (2003) me Titra Shqip
Tenet (2020)
Keanu (2016) me Titra Shqip
The Croods: A New Age 2020
Wonder Woman 1984 2020
The First Purge (2018) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017