Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Hills Have Eyes 2006

The Hills Have Eyes 2006

The lucky ones die first.Mar. 10, 2006United States107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për përvjetorin e martesës së tij, detektivi i policisë “Big Bob” Carter i kërkon të gjithë familjes të shkojnë në Kaliforni. Me një entuziazëm më të madh ose më të vogël, gruaja e tij Ethel dhe tre fëmijët (Brenda, Bobby dhe Lynn, kjo e fundit me burrin Doug dhe vajzën e tyre të porsalindur) pranojnë. Pas një devijimi,  familja Carter e gjejnë veten në një zonë të shkretë dhe sulmohen nga krijesa të çuditshme të etura për gjak …

The Hills Have Eyes 2006
The Hills Have Eyes 2006
The Hills Have Eyes 2006
The Hills Have Eyes 2006
Titulli origjinal The Hills Have Eyes
Vlerësimi IMDb 6.4 161,088 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,078 vota

Regjizori

Aktorët

Aaron Stanford isDoug Bukowski
Doug Bukowski
Vinessa Shaw isLynn Carter
Lynn Carter
Emilie de Ravin isBrenda Carter
Brenda Carter
Dan Byrd isBobby Carter
Bobby Carter
Kathleen Quinlan isEthel Carter
Ethel Carter
Ted Levine isBig Bob Carter
Big Bob Carter
Tom Bower isGas Station Attendant
Gas Station Attendant
Billy Drago isPapa Jupiter
Papa Jupiter
Desmond Askew isBig Brain
Big Brain
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Armageddon (1998) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip
The Bourne Legacy 2012
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip