Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip

The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip

Historia e vjedhjes që bëri historiJan. 16, 2020Argentina114 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2006, një grup hajdutësh u nisën për të kryer një grabitje në degën e Banco Rio në Acassuso. Krimi së shpejti do të kthehet në atë që quhet goditja e shekullit, duke u bërë një nga më të famshmit dhe më inteligjentët në historinë e Argjentinës.

The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal El robo del siglo
Vlerësimi IMDb 7.2 6,753 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 568 vota

Regjizori

Aktorët

Guillermo Francella isMario Vitette
Mario Vitette
Diego Peretti isFernando Araujo
Fernando Araujo
Luis Luque isMiguel Sileo
Miguel Sileo
Pablo Rago is
"El Marciano"
Rafael Ferro isAlberto de la Torre
Alberto de la Torre "Beto"
Mariano Argento is
"El Doc" Debauza
Juan Alari is
"El Gaita"
Darío Levy isJefe de Policía
Jefe de Policía
Magela Zanotta is
"La Turca"
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
The Hooligan Factory (2014) me Titra Shqip
Old Henry (2021) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
Knuckleball (2018) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Give ’em Hell, Malone (2009) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Dark Spell (2021) me Titra Shqip