Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Heiress 2021

The Heiress 2021

The curse runs through her veinsMar. 15, 2021United Kingdom83 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Motrat Claire (Candis Nergaard) dhe Anna (Jayne Wisener) jetojnë së bashku në të njëjtën shtëpi. Claire është e sëmurë dhe Anna kujdeset për të, duke u përpjekur të gjejë kohë midis detyrimeve të punës dhe angazhimeve me të dashurin e saj. Kur Claire fillon të flasë për vizione fantazmash brenda shtëpisë, Anna vështirë se mund ta besojë atë. Një natë Claire sulmon gabimisht motrën e saj, pasi e ngatëron për një fantazmë, duke përfunduar kështu e shtruar në spital në një institucion psikiatrik.

The Heiress 2021
Titulli origjinal The Heiress
Vlerësimi IMDb 4.9 393 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 6 vota

Regjizori

Chris Bell
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bad Moon 1996
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
Slender Man (2018) me Titra Shqip
Great White (2021) me Titra Shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2 2007