Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip

The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip

Dec. 17, 2008BE108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miliarderi Nerio Winch gjendet i mbytur. Një vdekje padyshim e dyshimtë, duke pasur parasysh që Winch është themeluesi dhe aksionari i shumicës i Grupit të fuqishëm W. Kush do ta trashëgojë këtë perandori financiare? Zyrtarisht, Winch nuk ka familje, dhe për këtë arsye nuk ka trashëgimtar. Por ai kishte një sekret të fshehur mirë: një djalë, Largo, i birësuar gati tridhjetë vjet më parë në një jetimore boshnjake. Problemi i vetëm është se ky trashëgimtar i ri sapo është burgosur në Amazon. I akuzuar për trafik droge, ai pretendon se është i pafajshëm. Winch u vra, Largo në burg. Po sikur këto dy ngjarje të ishin pjesë e një komploti për të marrë kontrollin e perandorisë Winch?

The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Largo Winch
Vlerësimi IMDb 6.5 13,830 vota
Vlerësimi TMDb 6 399 vota

Regjizori

Aktorët

Tomer Sisley isLargo Winch
Largo Winch
Mélanie Thierry isLéa / Naomi
Léa / Naomi
Miki Manojlović isNerio Winch
Nerio Winch
Karel Roden isMikhail Korsky
Mikhail Korsky
Steven Waddington isStephan Marcus
Stephan Marcus
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
Anton (2021) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Hero Dog: The Journey Home 2021
Lovecut 2020