Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Hatton Garden Job (2017) me Titra Shqip

The Hatton Garden Job (2017) me Titra Shqip

Apr. 14, 2017United Kingdom93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup hajdutësh të vjetër në Londër rekrutohen nga një ish i dënuar për të arritur një grabitje. Gjatë një fundjave të gjatë në Prill, grupi gërmon një tunel dhe depërton në një kasafortë, duke marrë disa miliona. Megjithatë, kriminelët e modës së vjetër nuk janë mësuar me teknologjinë moderne, e cila në një kohë të shkurtër do të çojë në arrestimin e tyre.

The Hatton Garden Job (2017) me Titra Shqip
The Hatton Garden Job (2017) me Titra Shqip
The Hatton Garden Job (2017) me Titra Shqip
The Hatton Garden Job (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hatton Garden Job
Vlerësimi IMDb 5.7 4,242 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 66 vota

Regjizori

Aktorët

Joely Richardson isErzebet Zslondos
Erzebet Zslondos
Larry Lamb isBrian Reader
Brian Reader
Phil Daniels isDanny Jones
Danny Jones
David Calder isTerry Perkins
Terry Perkins
Clive Russell isKenny Collins
Kenny Collins
Stephen Moyer isMarcus Ford
Marcus Ford
Mark Harris isFrank Baskin
Frank Baskin
Jack Doolan isJudas-Jack
Judas-Jack
David Garlick isPaul Reader
Paul Reader
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
Hannibal 2001
Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
The Barber 2002
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
GoodFellas (1990) me Titra Shqip