Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 119 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Guilty (2021) me Titra Shqip

The Guilty (2021) me Titra Shqip

Dëgjoni me kujdes.Sep. 24, 2021USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një përpjekje për të shpëtuar një grua në telefon në rrezik të madh, operatori 911 Joe Bayler shpejt kupton se asgjë nuk është ashtu siç duket dhe se e vetmja rrugëdalje është përballja me realitetin.

The Guilty (2021) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Guilty
Vlerësimi IMDb 6.1 717 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 10 vota

Regjizori

Antoine Fuqua
Regjizori

Aktorët

Jake Gyllenhaal isJoe Baylor
Joe Baylor
Riley Keough isEmily Lighton (voice)
Emily Lighton (voice)
Ethan Hawke isSgt. Bill Miller (voice)
Sgt. Bill Miller (voice)
Peter Sarsgaard isHenry Fisher (voice)
Henry Fisher (voice)
Paul Dano isMatthew Fontenot (voice)
Matthew Fontenot (voice)
Bill Burr isNightclub Caller (voice)
Nightclub Caller (voice)
Gillian Zinser isJess Baylor (voice)
Jess Baylor (voice)
Vivien Lyra Blair isAbby (voice)
Abby (voice)
Da'Vine Joy Randolph isCHP Dispatcher (voice)
CHP Dispatcher (voice)
Edi Patterson isKatherine Harbor (voice)
Katherine Harbor (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rogue River (2012) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Till Death (2021) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
Kill Switch (2017) me Titra Shqip