Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 344 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Green Knight (2021) me Titra Shqip

The Green Knight (2021) me Titra Shqip

Kur nderi ishte gjithçka.Jul. 29, 2021Canada125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Riinterpretimi i romanit klasik kalorësiak me Sir Gawain dhe Kalorësi i Gjelbër. E vendosur në shekullin e katërmbëdhjetë, historia e sheh Gawain, një nga kalorësit e Tryezës së Rrumbullakët, të pranojë sfidën e nisur nga një kalorës misterioz i gjelbër: një goditje me sëpatë për t’u hakmarrë një vit dhe një ditë më vonë.

The Green Knight (2021) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Green Knight

Regjizori

David Lowery
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yakuza and The Family (2021)
Boulevard (2014) me Titra Shqip
Hannibal 2001
The Last Shift 2020
Revolver (2005)
The Kid Detective 2020
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
The Ordeal 2005
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021