Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip

The Great Dictator (1940) me Titra Shqip

Edhe një herë - e gjithë bota qesh!Oct. 23, 1940USA125 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Tomani diktatori Adenoid Hynkel lëshon shtypjen kundër hebrenjve. Hanna e bukur dhe i dashuri i saj, një berber që i ngjan mrekullueshëm Hynkel, ikin. Berberi, i kapur për herë të parë, arratiset nga kampi i përqendrimit dhe aksidentalisht përplaset me diktatorin e vërtetë që arrestohet në vend të tij. Nga mikrofonat e führer -it, berberi jep një mesazh të gjatë paqeje dhe shprese për botën.

The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Great Dictator
Vlerësimi IMDb 8.4 213,183 vota
Vlerësimi TMDb 8.4 2,392 vota

Regjizori

Aktorët

Charlie Chaplin isAdenoid Hynkel
Adenoid Hynkel
Jack Oakie isBenzino Napaloni
Benzino Napaloni
Reginald Gardiner isCommander Schultz
Commander Schultz
Henry Daniell isGarbitsch
Garbitsch
Billy Gilbert isField Marshal Herring
Field Marshal Herring
Grace Hayle isMadame Napaloni
Madame Napaloni
Emma Dunn isMrs. Jaeckel
Mrs. Jaeckel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip