Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip

The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip

For three men the Civil War wasn't hell. It was practice.Dec. 23, 1966Italy, Spain, West Germany, United States161 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa Lufta Civile po zhvillohet, Biondo, Tuco dhe Sentenza, tre individë të pafrytshëm, pa dëshirë bëhen bashkë për të gjetur një thesar në monedha ari, të fshehur në një varr. Dy prej tyre dinë një pjesë të sekretit për të gjetur vendin përtej linjave të armikut, i treti është e paskrupullt dhe mund të jetë i dobishëm. Marrëveshja është e vështirë të mbahet: gjuetia bëhet nga të tre veçmas, por duke mbikëqyrur njëri-tjetrin, deri në përballjen vendimtare në varreza.

 

Shënim për: The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip

Pikaresk dhe epik, shumë i gjatë dhe i çrregullt, plot me imazhe dhe shaka të paharrueshme: “çdo armë ka zërin e vet dhe unë e njoh këtë”. Dueli i fundit në tre drejtime është i paharrueshëm, pasi zakonisht muzika e Morricone është e shkëlqyer.

The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
Titulli origjinal Il buono, il brutto, il cattivo
Vlerësimi IMDb 8.8 698,100 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 5,859 vota

Regjizori

Sergio Leone
Regjizori

Aktorët

Eli Wallach isTuco Ramirez
Tuco Ramirez
Lee Van Cleef isSentenza / Angel Eyes
Sentenza / Angel Eyes
Aldo Giuffrè isAlcoholic Union Captain
Alcoholic Union Captain
Luigi Pistilli isFather Pablo Ramirez
Father Pablo Ramirez
Enzo Petito isStorekeeper
Storekeeper
Claudio Scarchilli isTuco Henchman
Tuco Henchman
Antonio Casale isBill Carson / Jackson
Bill Carson / Jackson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

For a Few Extra Dollars 1966
The Return of Ringo 1965
The Searchers 1956
Nomadland 2020
News of the World 2020
No Man’s Land 2021
She was the Deputy’s Wife 2021
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
High Ground (2020)
A Pistol for Ringo 1965
A Fistful of Dollars 1964