Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Good Son 1993

The Good Son 1993

Evil has many faces.Sep. 24, 1993United States87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marku i Vogël (Elijah Wood) duhet të shkojë dhe të qëndrojë me xhaxhallarët e tij për dy javë, ku janë dy kushërinj, bashkëmoshatari i tij Henry (Macaulay Culkin) dhe motra e vogël Connie (Quenn Culkin). Me përjashtim të faktit që Henri është një gjeni i vërtetë i së keqes, i aftë për mizori të tmerrshme dhe madje me një të kaluar tashmë të ndotur me gjak. Do të jenë ditë të tmerrshme, një makth të zymtë të ankthit gjithnjë në rritje.

The Good Son 1993
The Good Son 1993
The Good Son 1993
The Good Son 1993
The Good Son 1993
Titulli origjinal The Good Son
Vlerësimi IMDb 6.4 36,998 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 655 vota

Regjizori

Jack Gill
Regjizori

Aktorët

Macaulay Culkin isHenry Evans
Henry Evans
Elijah Wood isMark Evans
Mark Evans
Wendy Crewson isSusan Evans
Susan Evans
David Morse isJack Evans
Jack Evans
Daniel Hugh Kelly isWallace Evans
Wallace Evans
Ashley Crow isJanice Evans
Janice Evans
Jacqueline Brookes isAlice Davenport
Alice Davenport
Quinn Culkin isConnie Evans
Connie Evans
Guy Strauss isArizona Doctor
Arizona Doctor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bloodsport: The Dark Kumite 1999
The Clovehitch Killer (2018)
Fatale 2020
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Wild Dog 2021
A Dangerous Method 2011
The Terminator 1984
Night of the Sicario 2021
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Foxfire 1996
The Courier 2020