Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Good Shepherd 2006

The Good Shepherd 2006

Historia e patreguar e agjencisë më të fuqishme të fshehtë në botë.Dec. 11, 2006USA167 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Agjencisë, që nga themelimi i saj në 1947 deri në vitet e Luftës së Ftohtë, tregoi përmes rindërtimit të karrierës dyzetvjeçare të Edward Wilson, një nga agjentët e saj të parë sekret.

 

Shënim për filmin:- The Good Shepherd 2006 me Titra Shqip

De Niro tregon historinë e tij (shkruar nga Eric Roth në bazë të tregimive konfidenciale të agjentëve të vërtetë të CIA-s) me një siguri të fituar nga zotërit e tij (Coppola dhe Scorsese) dhe me ndershmërinë e demonstruar tashmë me drejtorin e tij të parë, Bronx.: ai nuk e tepron as nuk kërkon dekorim ose afeksion, më shumë është i interesuar për dilemën morale sesa për shëmbëlltyrën ideologjike. Megjithatë na jep një afresk historik që shtrihet në hijet e tij kërcënuese sot.

The Good Shepherd 2006
The Good Shepherd 2006
The Good Shepherd 2006
Titulli origjinal The Good Shepherd 2006 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 6.7 99,007 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 770 vota

Regjizori

Aktorët

Matt Damon isEdward Bell Wilson
Edward Bell Wilson
Angelina Jolie isMargaret Ann Russell
Margaret Ann Russell
Alec Baldwin isSam Murach
Sam Murach
Billy Crudup isArch Cummings
Arch Cummings
Robert De Niro isBill Sullivan
Bill Sullivan
Keir Dullea isSenator John Russell
Senator John Russell
Michael Gambon isDr. Fredericks
Dr. Fredericks
Martina Gedeck isHanna Schiller
Hanna Schiller
William Hurt isPhilip Allen
Philip Allen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

AK vs AK 2020
The Last King of Scotland 2006
Palmer (2021)
Oxygen (2021)
Waar (2013)
122 2019
The Toll 2021
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
A Dangerous Method 2011
The Courier 2020
Chance (2020)
Before the Fire (2020)