Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip

The Gold Rush (1925) me Titra Shqip

Imazhi më i madh për të qeshur në botë!Jul. 12, 1925United States89 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Charlot është në Klondike në gjurmët e metalit të çmuar, por sytë e një valltareje e kanë më shumë atë të kapur. Pas një stuhie dëbore Charlot e gjen veten në një kasolle të vendosur në humnerë, në shoqërinë e një kërkuesi tjetër, Giacomone i cili, i uritur, e gabon atë për një pulë gjigante dhe përpiqet ta gllabërojë atë. Charlot pastaj duhet të mjaftohet me një këpucë dhe lidhëset e saj si spageti.

The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Gold Rush
Vlerësimi IMDb 8.2 103,720 vota
Vlerësimi TMDb 8 1,044 vota

Regjizori

Aktorët

Charlie Chaplin isThe Lone Prospector
The Lone Prospector
Mack Swain isBig Jim McKay
Big Jim McKay
Tom Murray isBlack Larsen
Black Larsen
Henry Bergman isHank Curtis
Hank Curtis
Malcolm Waite isJack Cameron
Jack Cameron
Harry Arras isMan in Dance Hall (uncredited)
Man in Dance Hall (uncredited)
James Dime isMan in Dance Hall (uncredited)
Man in Dance Hall (uncredited)
Charles Force isMan in Dance Hall (uncredited)
Man in Dance Hall (uncredited)
J. C. Fowler isMan in Dance Hall (uncredited)
Man in Dance Hall (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Supremacy 2004
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Cruel Intentions 1999
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip