Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The God Committee (2021) me Titra Shqip

The God Committee (2021) me Titra Shqip

Jul. 02, 2021United States98 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një zemër dhuruese arrin në një spital të New York-ut, një komitet i mjekëve dhe burokratëve mblidhet për të vendosur se cili nga tre pacientët e meriton transplantimin që do të shpëtojë jetën e tyre përgjithmonë.

The God Committee (2021) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The God Committee
Vlerësimi IMDb 5.5 276 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 3 vota

Regjizori

Austin Stark
Regjizori

Aktorët

Kelsey Grammer isDr. Andre Boxer
Dr. Andre Boxer
Julia Stiles isDr. Jordan Taylor
Dr. Jordan Taylor
Janeane Garofalo isDr. Valerie Gilroy
Dr. Valerie Gilroy
Dan Hedaya isEmmett Granger
Emmett Granger
Colman Domingo isFather Dunbar
Father Dunbar
Patricia R. Floyd isNurse Wilkes
Nurse Wilkes
Elizabeth Masucci isHolly Matson
Holly Matson
Patricia Mauceri isSelena Vazquez
Selena Vazquez
Caroline Lagerfelt isNadia Taylor
Nadia Taylor
Beth Malone isAttorney
Attorney
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Face/Off (1997) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Barbershop 2002
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip