Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip

The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip

Nov. 11, 1978Turkey90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e një dileme midis dashurisë së një gruaje dhe logjikës së saj. Asya, një vajzë e re me një nënë të rreptë, takon Ilyas, i cili është një burrë  i qytetit, dhe ata shpejt bien në dashuri. Ata i kalojnë vështirësitë dhe kanë një martesë të shpejtë të lumtur. Sidoqoftë, pasi ai ndihmon një burrë një natë, jeta e Ilyas ndryshon përgjithmonë dhe ai largohet nga Asya dhe Samet, djali i tyre dhe nuk kthehet më. Pas kësaj, Asya merr djalin e tyre dhe ikën pa e ditur se ku po shkon, derisa një dorë e njohur e arrin për ta ndihmuar me vetëmohim.

The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
Titulli origjinal Selvi Boylum Al Yazmalım
Vlerësimi IMDb 8.6 15,439 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 56 vota

Regjizori

Atıf Yılmaz
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
The Power 2021
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)