Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Girl from the Song 2017

The Girl from the Song 2017

Apr. 24, 2017Spain102 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Eric është një muzikant i ri që aspiron dhe jeton në Londër. Jeta e tij ndryshon pasi takon Jo-në, një vajzë të bukur dhe impulsive që është e kundërta e tij. Të dy së ​​shpejti bien në dashuri por më pas një ditë Jo zhduket. Sidoqoftë, Eric zbulon se ajo është në Festivalin e Burning Man me ish-in e tij, Aleksin dhe shoqen e saj, Penelope. Nga frika se ai e ka humbur atë përgjithmonë, Eric fillon një udhëtim kaotik për ta fituar përsëri.

The Girl from the Song 2017
Titulli origjinal The Girl From the Song
Vlerësimi IMDb 5.6 1,621 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 94 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Beauty (2020)
Jaded 1998
The Map of Tiny Perfect Things 2021
Wild Mountain Thyme 2020
Poseidon 2006
Children of Men (2006)
Naandhi 2021
The Bourne Ultimatum 2007
Waar (2013)
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Come and See 1985
Making Love 2000