Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Girl from the Naked Eye (2012)

The Girl from the Naked Eye (2012)

Jun. 15, 2012United States80 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jake, një ish bixhozxhi, është i detyruar të punojë si roje në një klub ekskluziv për burra për të shlyer një borxh, pas të cilit ka një rreth prostitutash të profilit të lartë. Jeta e tij përparon në një mënyrë zhgënjyese derisa në klub takon Sandy, një vajzë e cila ka përfunduar në vendin e gabuar.

Midis tyre krijohet një lidhje e fortë, e konsoliduar nga dëshira e përbashkët për një jetë më të mirë, e cila prishet tragjikisht kur Sandy gjendet e vrarë. Në mënyrë që të gjejë vrasësin e saj dhe të hakmerret, Jack do të jetë i gatshëm të rrezikojë gjithçka dhe të lërë një gjurmë të gjatë gjaku pas tij.

The Girl from the Naked Eye (2012)
Titulli origjinal The Girl from the Naked Eye
Vlerësimi IMDb 4.8 1,976 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 30 vota

Regjizori

David Ren
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Thaw 2009 me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Knight and Day (2010)
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Sniper: Reloaded 2011