Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Get Together (2020) me Titra Shqip

The Get Together (2020) me Titra Shqip

Oct. 22, 2020United States74 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mbrëmje e së Premtes në një shtëpi shfaqet përmes syve të një nxënëse të shkollës së mesme, pasagjerit dështak të saj në uber, dashurisë së saj të humbur dhe të dashurit të saj neurotik që përpiqet të propozojë martesën me të.

The Get Together (2020) me Titra Shqip
The Get Together (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Get Together
Vlerësimi IMDb 4.9 140 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knight and Day (2010)
My Name Is Bruce 2007
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)