Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Fugitive (1993) me Titra Shqip

The Fugitive (1993) me Titra Shqip

Një grua e vrarë. Një burrë me një krah. Një detektiv i fiksuar. Fillon ndjekja.Aug. 06, 1993USA131 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

I dënuar për vrasjen e gruas së tij, Richard Kimble (Ford) arrin të shpëtojë dhe më pas të shkojë në kërkim të burrit me një krah, i cili, sipas tij, është vrasësi i vërtetë. Përpjekja që është nisur është e fuqishme, por Samuel Gerard (Jones), përgjegjës i çështjes, fillon të ketë më shumë se një simpati ndaj Kimble dhe më shumë se një dyshim për fajin e tij.

The Fugitive (1993) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Fugitive
Vlerësimi IMDb 7.8 279,633 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 3,138 vota

Regjizori

Andrew Davis
Regjizori

Aktorët

Harrison Ford isDr. Richard Kimble
Dr. Richard Kimble
Tommy Lee Jones isDeputy Marshal Samuel Gerard
Deputy Marshal Samuel Gerard
Joe Pantoliano isDeputy Marashal Cosmo Renfro
Deputy Marashal Cosmo Renfro
Daniel Roebuck isDeputy Marshal Biggs
Deputy Marshal Biggs
Jeroen Krabbé isDr. Charles Nichols
Dr. Charles Nichols
L. Scott Caldwell isDeputy Marshal Poole
Deputy Marshal Poole
Tom Wood isDeputy Marshal Newman
Deputy Marshal Newman
Ron Dean isCPD Detective Kelly
CPD Detective Kelly
Joseph F. Kosala isCPD Detective Rosetti
CPD Detective Rosetti
Andreas Katsulas isFrederick Sykes
Frederick Sykes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator 2: Judgment Day 1991
Together (2021) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Alleyway (2021) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip