Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4embedsb.com
The Forgotten Battle (2020) me Titra Shqip

The Forgotten Battle (2020) me Titra Shqip

Dec. 14, 2020BE124 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nëntor 1944. Në ishullin e përmbytur Walcheren në Zelandë, mijëra ushtarë aleatë po luftojnë ushtrinë gjermane. Në këtë kontekst, fatet e tre jetëve të të rinjve ndërthuren: ai i një holandezi që lufton për gjermanët, ai i një shoferi anglez dhe së fundi ai i një vajze vendase të lidhur me rezistencën kundër vullnetit të saj. Të tre do të thirren për të bërë zgjedhje vendimtare që do të ndikojnë si në lirinë e tyre ashtu edhe në lirinë e të tjerëve.

The Forgotten Battle (2020) me Titra Shqip
The Forgotten Battle (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal De Slag om de Schelde
Vlerësimi IMDb 7.5 2,402 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 11 vota

Regjizori

Aktorët

Gijs Blom isMarinus van Staveren
Marinus van Staveren
Susan Radder isTeuntje Visser
Teuntje Visser
Jamie Flatters isWilliam Sinclair
William Sinclair
Jan Bijvoet isDoctor Visser
Doctor Visser
Tom Felton isTony Turner
Tony Turner
Coen Bril isHenk Schneijder
Henk Schneijder
Ronald Kalter isDirk Visser
Dirk Visser
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Courier 2020
Honest Thief 2020
Things Heard & Seen 2021
The Many Saints of Newark (2021) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Stowaway 2021
The Accountant (2016) me Titra Shqip