Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip

The Forever Purge (2021) me Titra Shqip

Rregullat janë thyer.Jun. 30, 2021United States103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adela (Ana de la Reguera) dhe Juan (Tenoch Huerta), duke ikur nga një kartel droge në Meksikë, gjejnë lehtësim në një fermë në Teksas. Paqja e tyre nuk do të zgjasë shumë sepse një grup rebelësh, gjatë natës së “Spastrimit”, në mënyrë arbitrare vendos të zgjasë kohën e parashikuar nga ligji për të thyer çdo rregull dhe për t’i dhënë liri dhunës dhe veprimeve të liga pa u ndëshkuar.

The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Forever Purge
Vlerësimi IMDb 5.8 2,992 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 201 vota

Regjizori

Mike Gunther
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jungle Run (2021) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Seobok (2021) me Titra Shqip
Out of Reach 2004
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Skinwalker Ranch (2013) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020