Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Father (2021) me Titra Shqip

The Father (2021) me Titra Shqip

Feb. 26, 2021United Kingdom97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tani i moshuar, një baba refuzon të gjitha format e kujdesit dhe ndihmës nga vajza e tij. Ndërsa përpiqet të kuptojë ekzistencën e tij në ndryshim të pashmangshëm, ai fillon të dyshojë për të gjithë ata që do, mendjen e tij dhe madje edhe realitetin e tij.

The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Father
Vlerësimi IMDb 8.3 107,359 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 1,573 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Franklyn (2008) me Titra Shqip
The Last Duel (2021) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
King Kong 2005
Molly’s Game (2017) me Titra Shqip
Road to Perdition (2002) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Che: Part Two (2009) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Groundhog Day (1993) me Titra Shqip