Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Factory (2018) me Titra Shqip

The Factory (2018) me Titra Shqip

Sep. 07, 2018Russia109 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Oligarku Kalugine shpall falimentimin e fabrikës së tij. Një grup punëtorësh që nuk janë paguar prej muajsh e rrëmbejnë për një shpërblim dhe e mbajnë të ndarë në kompani. Truprojat e Kalugine dhe një skuadër elite e policisë mbërrijnë së shpejti në vendin e ngjarjes. Punonjësit janë të bllokuar kështu dhe përballen me një natë përplasjesh me ata që janë gjithashtu të gatshëm të vrasin pa hezitim për të mbrojtur oligarkun dhe keqbërjet e tij.

The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Завод
Vlerësimi IMDb 6.8 2,146 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 53 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Click (2006) me Titra Shqip
American Skin (2019) me Titra Shqip
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
Paper Spiders (2021)
Infinite (2021) me Titra Shqip
How You Look to Me (2005) me Titra Shqip
Hollow Man 2000