Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip

The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip

Ekip i ri. Qëndrim i ri. Mision i ri.Aug. 04, 2014France126 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) dhe pjesa tjetër e ekipit të Mercenarve vijnë ballë për ballë me Conrad Stonebanks (Mel Gibson), i cili vite më parë kishte bashkëthemeluar grupin me Barney. Për shkak se Stonebanks ishte bërë një tregtar i pamëshirshëm i armëve, Barney ishte detyruar ta vriste, ose kështu të gjithë besonin. Stonebanks, nga ana tjetër, arriti të mbijetojë dhe e bëri misionin e tij t’i japë fund mercenarëve. Për të shmangur këtë hipotezë, Barney vendos të rekrutojë anëtarë të rinj të cilët janë më të rinj, më të shpejtë dhe më teknikë.

The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Expendables 3
Vlerësimi IMDb 6.1 173,531 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 3,842 vota

Regjizori

Aktorët

Jason Statham isLee Christmas
Lee Christmas
Mel Gibson isConrad Stonebanks
Conrad Stonebanks
Dolph Lundgren isGunnar Jensen
Gunnar Jensen
Randy Couture isToll Road
Toll Road
Terry Crews isHale Caesar
Hale Caesar
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Honest Thief 2020
Seven Samurai 1954
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Sarileru Neekevvaru 2020
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip