Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip

The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip

Kthim në Luftë.Aug. 08, 2012United States103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një misioni të rrezikshëm në Evropën Lindore të porositur nga Z. Church (Bruce Willis), Tool vritet nga një grup luftëtarësh gjakatarë, të punësuar nga një terrorist i gatshëm për të ndryshuar rendin gjeopolitik të të gjithë botës me gjashtë kilogram pluton, për përdorim ushtarak gati për të shpërthyer. Shokët e tij, mercenarët në shërbim të CIA -s të udhëhequr nga Barney Ross (Sylvester Stallone), së bashku me dy anëtarët e rinj Billy Timmons (Liam Hemsworth) dhe Maggie (Yu Nan), betohen se do të hakmerren një ditë për vrasjen dhe ata punojnë për të siguruar që çdo detaj është planifikuar mirë. Hakmarrja për mercenarët do të vijë pas një gjurme të gjatë shkatërrimi në radhët e forcave armike.

The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Expendables 2
Vlerësimi IMDb 6.6 296,706 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 5,341 vota

Regjizori

Simon West
Regjizori

Aktorët

Jason Statham isLee Christmas
Lee Christmas
Jet Li isYin Yang
Yin Yang
Dolph Lundgren isGunnar Jensen
Gunnar Jensen
Terry Crews isHale Caesar
Hale Caesar
Randy Couture isToll Road
Toll Road
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Agora (2009) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Return of the Jedi 1983
Black Island (2021) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996
Star Trek (2009) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Pixie 2020
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip