Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip

The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip

Oct. 09, 2015Canada96 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjashtë vjet pasi mbaroi shkollën e mesme dhe zbuloi se i kishte shitur shpirtin djallit, Molly Hartley dyshohet për vrasje dhe është mbyllur në një spital psikiatrik, ku bën terror ndaj stafin dhe pacientëve. Shpresa e saj e vetme është të ekzorcizohet nga një ish-prift që kërkon shpengimin, i cili dëshiron t’i shpëtojë jetën para se të përfundojë “transformimi” i saj.

The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip
The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Exorcism of Molly Hartley
Vlerësimi IMDb 4.6 4,125 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 164 vota

Regjizori

Aktorët

Sarah Lind isMolly Hartley
Molly Hartley
Devon Sawa isFather John Barrow
Father John Barrow
Gina Holden isDr. Laurie Hawthorne
Dr. Laurie Hawthorne
Peter MacNeill isChaplain Henry Davies
Chaplain Henry Davies
Tom McLaren isFather James
Father James
Daina Leitold isJanet Jones
Janet Jones
Julia Arkos isBeatrice White
Beatrice White
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Species III 2004
Prey (2007) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip